Tek Kullanımlık Paykasa İle Kazanın

0
9
Paykasa sipariş

Paykasa avantajları çok fazladır. Kullandıkça kendiniz deneyimleyeceksiniz.

  • Güvenlidir
  • Hızlıdır
  • İndirim avantajlarına sahiptir.

Elbette yeni bir uygulama olduğu için ya da daha önce hiç deneyimlemediğiniz için içiniz rahat olmayabilir. 7/24 hizmet veren online canlı destek size yardımcı olabilir. Güvenli alışveriş yapabileceğiniz Paykasa ile ilgili tüm sorularınızı online canlı destek aracılığı ile yanıt alabilirsiniz.
Kişisel bilgilerinizi güven altında tutan ve zaman yönetimi açısından hayatınızı kolaylaştıran Paykasa ile içiniz rahat alışveriş yapabilirsiniz. İndirim kuponları ile satın alacağınız ürünlerde fiyat avantajına da sahip olursunuz.


Paykasa sizi nasıl korur?
Son yıllardaki teknolojik gelişmeler her alanda her sektörde umut verici ancak maalesef teknolojiyi kötü niyetli kullanan kişi ya da kurumlarda olabiliyor. Sanal dolandırıcılıktan korunmak için düşünülmüş ve uygulamaya alınmış Paykasa ile alışverişiniz güvenlidir. Kişisel bilgilerinizi vermeden 16 haneli Paykasa kartınız ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
Paykasa ister üyelik yapın, ister yapmayın, çağımızın en güvenilir nakit deme sistemlerinden biridir. Üyelik yaparsanız hiçbir riski yoktur. Artı avantajlara sahip olursunuz.
İki Kademeli Güvenlik Sistemi
Size iki kademeli güvenlik sisteminden bahsedelim. Belki kredi kartı ya da Atm kartınız ile Paykasa sitelerinden bile alışveriş yapmak size güvenli gelmiyor. Olabilir, şu şekilde yapabilirsiniz. Bankanızın size tanımlayabileceği sanal kartınız ile Paykasa kart satın alabilirsiniz. Sanal kart limitlerini siz ayarlayabiliyorsunuz ve geçerlilik süresini de siz belirliyorsunuz.
Sanal kart ile Paykasa kartı satın alın ve çifte güvenlik sisteminin avantajlarına sahip olun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin