Paykasa Tek Kullanımlık Güvenli Alışveriş

0
10
Paykasa

Sanal ortamda alışveriş yapmak zaman yönetimi açısından büyük avantajlar sağlasa da teknolojiyi kötüye kullanan kişilerin varlığı maalesef içimiz rahat bir şekilde alışveriş yapmamızı engelliyor. Kredi kartınızı ya da ATM kart bilgilerinizi ele geçirme ihtimalleri bizleri strese sokabiliyor. İnovasyon tutkunları bunu düşünerek Paykasa uygulamasını geliştirdiler. Bankaların sanal kartlarından dahi daha güvenli bir uygulamadır.
Tek kullanımlık Paykasa kart bilgileriniz ile yaptığınız alışveriş güvenlidir. Kart bilgileriniz kopyalansa bile sorun yok, çünkü Paykasa kartınız tek kullanımlıktır. Tekrar Paykasa kullanmak isterseniz yenisini satın almak zorundasınız. Paykasa ile satın aldığınız kartın limiti bellidir. Paykasa sizi internet dolandırıcılığından korur. Paykasa sitesinden satın aldığınız kart 16 haneli ve tek kullanımlıktır.

Paykasa kartı ile avantajlarınız hakkında
Paykasa üyelik siteminde avantajlara sahip olabilirsiniz. İndirim kuponları, ekstra bonus gibi avantajlar sağlayabilirsiniz. Üyelik sisteminde her site gibi Paykasa da kullanıcılarına avantajlar sunuyor. Sürprizlere hazır olun.

  • Paykasa’nın anlaşması olan sitelerden indirimli alışveriş yapabilirsiniz,
  • İndirim ya da ekstra bonus kuponları kazanın,

Paykasa ve Müşteri Hizmetleri
Paykasa müşteri hizmetleri 7/24 hizmet veriyor. Güvenli nakit ödeme konusu hakkında her sorunuza yanıt alabilirsiniz. Risksiz en güvenli nakit alışveriş sitesi Paykasa ile alışveriş hem kolay, hem hızlı hem de güvenlidir.
Paykasa ile en uygun ödeme seçenekleri ile güvenli alışverişin tadını çıkarın. Paykasa 21. Yüzyılda internet alışverişinde en avantajlı seçeneklerden biridir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin