İK BABORRY CLUB 7. YILINI MUHTEŞEM BİR GECEYLE KUTLADI

0
43

Üyelerinin yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla kurulmuş, “her zaman daha iyisi” anlayışıyla markalaşmış İK Baborry Life Club 7. Yaşını muhteşem bir organizasyon ile kutladı.

Haka Dansı, Konser, Zumba ve Dj Show gösterileriyle eğlencenin zirve yaptığı kutlamada İK Baborry Life Club üyeleri ve çalışanları unutulmaz bir gece yaşadı.

Gerek son teknoloji ile donanmış fiziki altyapısı gerek alanında üst düzey uzmanlığa sahip eğitmen ve hizmet kadrosu ile ideal bir spor ve sağlıklı yaşam merkezi olan İK Baborry Life Club, yeni yılda kutladığı yeni yaşını kusursuz bir eğlence organizasyonu ile taçlandırmış oldu.

O Ses Türkiye’nin sevilen sesi Didem Çetinkaya’nın konseri, Ece Dilek Yıldırım’ın eşsiz Haka Dansı, Fatih Arslan ve Tuğba Süren’in muhteşem zumba gösterisi ile DJ Fitness Music City International performansı ile katılımcılar geç saatlere kadar eğlendi.

İK Baborry Life Club Yönetim Kurulu Başkanı Nuriye Koç, firmanın bu günlere gelmesine vesile olan tüm üyeler ve çalışanlara sonsuz teşekkürlerini ileterek, 2019 yılının başta Baborry Club ailesi olmak üzere herkese sağlık, güzellik, mutluluk ve huzur getirmesi temennilerini belirttiler.

İK Baborry Life Club, toplamda 4100 metrekare olup açık ve kapalı yüzme havuzu, son teknoloji fitness ekipmanları, çocuk akademisi, tuz sauna, fin hamamı, spa merkezleriyle Ankara’nın en gözde mekanlarındandır.

İK Baborry Life Club, Alman cilt bakım devi Babor’un ürünlerini de bünyesinde bulunduran sağlıklı yaşam merkezidir.

Babor, hem kadınlar hem de erkekler için ürettiği cilt ve yüz bakım ürünlerinin yanında makyaj ürünleri, vücut bakım ürünleri parfümler, güneş ürünleri dekoratif ürünler gibi geniş bir urun yelpazesine sahiptir.

Almanya başta olmak üzere 50’den fazla ülkede 5000 den fazla noktada güzellik salonları, medikal güzellik merkezleri, Spa ve Thalassotherapi merkezleri ve bakım merkezlerinde Babor ürünleri kullanılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin