Dursun Özbekten Arda Turan ve Fatih Terim açıklaması

0
727

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, menajer Ahmet Bulut’la kendi otelinde yaptığı görüşmenin ardından Ntvspor’a konuştu. Özbek, Feghouli transferinde sona gelindiğini söylerken, Arda Turan transferinde Barcelona’dan izin almaları gerektiğini belirtti.İlişkili Haberler

  • Menajer Ahmet Bulut'tan Arda Turan açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in açıklamalarından satır başları;

Feghouli ile ilgili ufak pürüz kalmıştı. Onların bu akşam çözüleceğini zannediyorum. Çözülürse de zannediyorum yarın gelir. Kendisinin kulübüyle ilgili bazı problemleri vardı.

Arda Turan, Türkiye’nin gündeminde olan bir futbolcu. Galatasaray’ın bir futbolcusu. Çok iyi bir Galatasaraylı. Barcelona’dan izin almadan görüşme yapmamız laf konusu değil. Ahmet Bulut ile ne zaman görüşsek Arda mı konuşuluyor, hayır. Görüşme konusu Feghouli ile ilgili.

Transfer sezonu daha bir ay var. Eksikleri tamamlamamak için son derece niyetli. Bu sene çok iyi bir kadro kuruyoruz. En iyisini Galatasaray için seçeceğiz. Yakında bazı haberler verebilirim.

Sinan Gümüş için netlik yok. Kendisi gitmek istiyor ama netleşen bir şey yok.

Fatih Terim çok iyi bir Galatasaraylı. Her zaman Galatasaray için zaten hazır olduğunu söylüyor. Antrenörümüz de Tudor. Galatasaray ihtiyaç duyarsa, art çevirmeyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen buraya adınızı girin